"Kas lācītim vēderā?" | Tirgziņu Tērzes
"Kas lācītim vēderā?"

Atvērto durvju dienas BSMS un b-studio telpās, kur ar savām acīm vērot studijas radošo projektu realizāciju – fotosesijas, video filmēšanu un meistarklašu rīkošanu, uzzināt “Kas lācītim vēderā”! Pie mums ciemos nāca sabiedrībā atpazīstami influenceri, lai dalītos ar saviem kulinārajiem noslēpumiem!

Mūziķis Markus Riva prezentēja labākās receptes vegānajiem saldumiem Facebook tiešraidē. Veselīgāks dzīves veids kļūst arvien aktuālāks, bet kāri pēc saldumiem neviens neatcēla. Dzīvot veselīgi un garšīgi ir iespējams, un Markus to pierādīja.

Stiliste un body positivity kustības līdere - Indra Salceviča b-studio telpās debitēja ar jaunā raidījuma - sarunu šova “Virtuve” - filmēšanu. Par virtuvēm virtuvē! Katrai nozarei ir sava “virtuve”, pēc kuras likumiem tā strādā. Turpmākajās sarunu šova sērijās Indra aicinās dažādu nozaru speciālistus, lai noskaidrotu to pieredzi no savas “virtuves”, reizē ar sarunām pagatavojot maltīti.

Meistarklašu noslēdzošo daļu vadīja zīmola “Noname Atelier” veidotāja un dizainere, kā arī Instagram influencere Aļona Grevcova. Aļonas kaisle pret maizes izstrādājumiem zināma ikvienam, un katrs viņas sekotājs, zina, cik profesionāla dizainere ir šajā jautājumā. Vajag ieraugu? Nav problēmu! b-studio viesi nogaršoja Aļonas focaccia maizi, un neviens nepalika vienaldzīgs.

Visas dienas garumā viesiem bija iespēja iemūžināt mirkļus arī spilgtajā b-studio fotozonā, kas reprezentē zīmola uzdrīkstēšanos riskēt un būt pamanāmiem. Vakara neoficiālo daļu pārņēma Martini zīmola vēstnieks, kas gatavoja jaunos Martini Fiero atspirdzinošos kokteiļus apmēklētājiem, lai sarunas virtuvē nenokluss ne brīdi.

b-studio ir daudzfunkcionāla dzīvesstila, foto un video studija ar virtuves zonu tiem, kas vēlas būt pamanīti – šī ir telpa, kur radoši izpausties un radīt. https://bstudio.lv/lv

Tirgziņu Tēržu logo

Piesakies ikmēneša jaunumiem!

Tirgziņu tēržu logobsms logo
  • e-pasts: podcast@bsms.lv
  • telefons: +371 24678686